Možnosti reklamy na webu carsize.info


obsah


obecné informace o reklamě

Vzhledem k atypickému fungování webu carsize.info a reklamních pozic na něm je cena za reklamní pozici uváděna vždy za jednu pozici na jeden týden bez ohledu na počet zobrazení nebo kliknutí.

Časová jednotka pro zobrazení reklamy je jeden týden a to vždy od Pondělí 00:00 UTC+1 SEČ do Neděle 23:59 UTC+1 SEČ.

Reklama je provozována bez prostředníka. To znamená, že všechna potřebná data k reklamě jsou umístěna přímo na serveru carsize.info a zobrazování řídí carsize.info.

Všechy reklamní pozice jsou obrázek ve formátu JPEG nebo PNG. PNG může obsahovat průhlednost.

Data pro reklamu je potřeba dodat alespoň 7 dní před zveřejněním, abychom je mohli připravit a doladili veškeré vizuální detaily.

Nabízíme čtyři reklamní plochy/pozice.


reklamní pozice

1. ÚVODNÍ STRÁNKA (označení pozice: HP a HM)
HP - pozice pro počítač (šířka 600px, výška 300px)
HM - pozice pro mobilní zařízení (šířka 300px, výška 300px)přejít na podrobnosti této pozice
přejít na ceník této pozice


2. HLAVNÍ PLOCHA (označení pozice: P)
šířka 300px, výška 300px
na mobilním zařízení se velikost automaticky zmenší na 150x150pxpřejít na podrobnosti této pozice
přejít na ceník této pozice


3. MENU (označení pozice: M0)


4. ZNAČKA, MODEL, VARIANTA (označení pozice: M1, M2, M3)


podrobnosti reklamních pozic

ÚVODNÍ STRÁNKA

označení pozice: HP a HM

popis: Výhoda této pozice je její velikost a zobrazení při každém vstupu na web. Na rozlišení širší než 700px se zobrazí plocha 600x300px (HP). Na zařízeních s šířkou menší než 700px (včetně) se zobrazí velikost 300x300px (HM). Pro tuto pozici je potřeba dodat dvě varianty - pro každou pozici jednu. Formát je obrázek JPEG nebo PNG. Je možné mít pro obě velikosti dvě rozdílné url adresy.

cena za týdenní zobrazení: 500 CZK (20€)


HLAVNÍ PLOCHA

označení pozice: P

popis: Výhoda této pozice je její velikost a umístění. Pokud není vybráno zrovna žádné vozidlo, pak při otevření menu nebo výběru vozu se plocha webu vyprázdní. A právě zde kraluje tato pozice. Jedná se o jednu grafiku a je určena pro logo společnosti nebo grafiku bez textu, protože na menších zařízeních dochází ke zmenšení velikosti na polovinu. Na rozlišení širší než 700px a vyšší než 500px se zobrazí plocha 300x300px. Na zařízeních s šířkou menší než 700px (včetně) nebo výškou menší než 500px (včetně) se zmenší grafika na velikost 150x150px. Pro tuto pozici je potřeba dodat jen jednu grafiku. Formát je obrázek JPEG nebo PNG.

cena za týdenní zobrazení: 1 250 CZK (50€)


MENU

označení pozice: M0

popis: Plocha zobrazená při každém otevření menu. Jsou zde dvě možnosti.

A) Varianta M0t = Jedna dodaná grafika s tím, že je vždy přiražena k hornímu okraji stránky. U této varianty je potřeba počítat s tím, že na všech zařízením bude grafika vždy u horního okraje a nebude se posouvat s obsahem menu. To znamená, že na mobilních zařízeních s menší výškou obrazovky bude vidět méně z celkové plochy reklamy. Je třeba brát ohled na rozmístění textů v reklamě. Rozměry jsou 80px na šířku a minimálně 1080px na výšku. Doporučená výška je však 1440px, protože na monitorech s rozlišením více než fullhd by pod reklamou bylo prázdné místo. Odsazení textů v ploše reklamy je 5px z každé strany. Formát je obrázek JPEG nebo PNG.

M0t


B) Varianta M0c = Dvě dodané grafiky s tím, že jedna je umístěna v pozadí (podklad) a je vycentrována doprostřed výšky obrazovky a druhá je do ní vložena (překryv) a přiražena k hornímu okraji stránky. To znamená, že na všech zařízeních bude primárně vidět střed dodané první grafiky (podkladu). Není třeba brát ohled na rozmístění textů v reklamě, protože na ty je vyhrazena primárně druhá dodaná grafika (překryv). Rozměry podkladu jsou 80px na šířku a minimálně 1080px na výšku (doporučená výška je 1440px). Rozměry překryvu jsou 70px na šířku a výška je libovolná (doporučená výška je 300px a to proto, aby byla vidět celá i na mobilních zařízeních). Odsazení textů v podkladu je 5px z každé strany. Odsazení textů v překryvu není třeba, protože překryv sám o sobě je o 10px užší než podklad a je odsazen automaticky ze všech stran oproti podkladu o 5px. Formát jsou obrázky JPEG nebo PNG.

M0c


cena za týdenní zobrazení: 500 CZK (20€)


ZNAČKA, MODEL, VARIANTA

označení pozice: M1, M2, M3

popis: Plocha zobrazená při každém otevření značky (M1), modelu (M2) a varianty (M3).

Tyto tři pozice nelze objednat jednotlivě, ale vždy jen všechny tři dohromady.
Pro každou pozici lze dodat grafiku zvlášť nebo i jednu na všechny tři pozice.
Každá pozice může mít vlastní variantu - jsou na sobě nezávislé

Jsou zde dvě možnosti.

A) Varianta M1t, M2t, M3t = Jedna dodaná grafika s tím, že je vždy přiražena k hornímu okraji stránky. U této varianty je potřeba počítat s tím, že na všech zařízením bude grafika vždy u horního okraje a nebude se posouvat s obsahem menu. To znamená, že na mobilních zařízeních s měnší výškou obrazovky bude vidět méně z celkové plochy reklamy. Je třeba brát ohled na rozmístění textů v reklamě. Rozměry jsou 80px na šířku a minimálně 1080px na výšku. Doporučená výška je však 1440px, protože na monitorech s rozlišením více než fullhd by pod reklamou bylo prázdné místo. Odsazení textů v ploše reklamy je 5px z každé strany. Formát je obrázek JPEG nebo PNG.

MOt


B) Varianta M1c, M2c, M3c = Dvě dodané grafiky s tím, že jedna je umístěna v pozadí (podklad) a je vycentrována doprostřed výšky obrazovky a druhá je do ní vložena (překryv) a přiražena k hornímu okraji stránky. To znamená, že na všech zařízeních bude primárně vidět střed dodané první grafiky (podkladu). Není třeba brát ohled na rozmístění textů v reklamě, protože na ty je vyhrazena primárně druhá dodaná grafika (překryv). Rozměry podkladu jsou 80px na šířku a minimálně 1080px na výšku (doporučená výška je 1440px). Rozměry překryvu jsou 70px na šířku a výška je libovolná (doporučená výška je 300px a to proto, aby byla vidět celá i na mobilních zařízeních). Odsazení textů v podkladu je 5px z každé strany. Odsazení textů v překryvu není třeba, protože překryv sám o sobě je o 10px užší než podklad a je odsazen automaticky ze všech stran oproti podkladu o 5px. Formát jsou obrázky JPEG nebo PNG.

MOC


cena za týdenní zobrazení: 2 000 CZK (80€) (jedná se o všechny tři pozice M1, M2 a M3 dohromady)


ceník


ÚVODNÍ STRÁNKA (HP, HM)
500 CZK (20€) / týden
HLAVNÍ PLOCHA (P)
1 250 CZK (50€) / týden
MENU (M0)
500 CZK (20€) / týden
ZNAČKA, MODEL, VARIANTA (M1, M2, M3)
2 000 CZK (80€) / týden
CELÝ WEB - VŠECHNY POZICE (HP, HM, P, M0, M1, M2, M3)
3 750 CZK (150€) / týden
+
zvolte značku
zvolte model
zvolte variantu

délka [mm] výška [mm] šířka [mm] rozvor [mm] rozchod
vpředu [mm]
rozchod
vzadu [mm]
světlá
výška [mm]
zavazadlový
prostor [l]